Malebný šepot písečných dun

“Stála jsem v nejpodivnější krajině, jakou jsem kdy viděla. Pahýly stromů trčely ze žlutého jílu a kolem dokola měnily duny barvu podle polohy slunce, v kontrastu s až nepřirozeně modrou oblohou. Měla jsem pocit, že jsem se ocitla v jednom ze surrealistických obrazů malířky Toyen. Fragment dob dávno minulých, zmrazený v čase.” Tak popisuje svou cestu do Namibie travel designerka Exclusive Tours Zuzana Pozlovská.

Čtěte celý článek

Kdopak nám tu zvedá sazby?

Příběh posledního kola jmenování členů bankovní rady ČNB mohl být podstatně barvitější. Vedle Aleše Michla, který pro jmenování musel servilně odmoderovat např. sérii děsivých videí s názvem Babišova kavárna, zkusil podobně zabojovat i Miroslav Ševčík, bývalý děkan národohospodářské fakulty VŠE.

Článek pouze pro registrované

Petr Kellner a Jiří Šmejc navyšují kapitál Monety za 50 korun

Každému akcionáři a příznivci Moneta Money Bank bychom doporučovali prostudování posledních informací v rubrice "Vztahy s investory". Především dokument "Navrhovaná akvizice Air Bank a Home Credit CZ & SK - aktualizovaná prezentace". V plné verzi 5 námětů na otázky pro CEO Monety Tomáše Spurného. Mimochodem, také bývalého předsedy prředstavenstva PPF a.s.

Článek pouze pro registrované