Předplatné

Drtivá většina článků na MotejlekSkocdopole.com je přístupná pouze registrovaným uživatelům. Nově jsou součástí hlavního webu samostatné podstránky věnující se vínu (IDeal Wines), právnímu byznysu (Lawyers) či krátké komentované zprávy (Jednou větou).

Pod MotejlekSkocdopole.com nově spadá také cestovatelský web TravelDesign.cz a tištěný čtvrtletník o 156 stránkách, který si můžete objednat prostřednictvím prokliku na https://www.traveldesign.cz/tisteny-magazin/ nebo prostřednictvím MotejlekSkocdopole.com.

V rámci zvýšení kvality servisu našim předplatitelům nabízíme zajištění prvotřídních vstupenek na prémiové světové sportovní a kulturní události (například finále Ligy mistrů, finále Evropské ligy, Wimbledon, finále Stanley Cupu, rugby, vyprodané koncerty/kulturní události, zápasy NBA, včetně finále, superbowl atd). Dále akce typu: Privátní prohlídka Vatikánu, noční Louvre, návštěva nejlepších vinařství v Bordeaux, Burgundsku, Champagne a jiných lokalitách.

Jak získat registraci?

Stačí si o předplatné napsat a poslat fakturační údaje na info@motejlekskocdopole.com. Následně obdržíte fakturu, po jejímž zaplacení Vám pošleme přihlašovací údaje, tedy uživatelské jméno a heslo.

Ceník předplatného MotejlekSkocdopole.com

CENA ZA JEDNU LICENCI PRO JEDNU FYZICKOU OSOBU BEZ IČO

Za čtvrtletní registraci zaplatíte 8 000 Kč plus DPH. Pololetní předplatné stojí 12 000 Kč plus DPH. Za roční registraci zaplatíte 16 000 Kč plus DPH.

CENA ZA JEDNU LICENCI PRO FIRMY A INSTITUCE

Za čtvrtletní registraci (klouzavě tři měsíce) zaplatíte 14 000 Kč plus DPH. Pololetní předplatné stojí 18 000 Kč plus DPH, celoroční pak 24 000 Kč plus DPH.

CENY ZA VÍCE LICENCÍ PRO FIRMY A INSTITUCE

Bude-li Vaše firma/instituce chtít zajistit přístup k plné verzi MotejlekSkocdopole.com více osobám, pak zvolte jednu z níže uvedených variant.

a) 2 až 9 licencí = cena za roční předplatné je 60 000 Kč plus DPH
Tato varianta umožňuje přístup v rámci jedné společnosti (jedno IČO) na server MotejlekSkocdopole.com až 9 lidem.

b) 10 a více licencí = cena za roční předplatné je 105 000 Kč plus DPH Tato varianta umožňuje přístup v rámci jedné společnosti (jedno IČO) na server MotejlekSkocdopole.com 10 a více lidem.

c) roční předplatné pro konglomerát = neomezený přístup za 750 000 Kč plus DPH

Registrovat se můžete kdykoliv, přístup na plnou verzi stránek platí od doby zaslání registračních údajů. Například můžete mít roční registraci od 17. března 2019. Pak je platná do 17. března 2020.

Tištěný čtvrtletní magazín Travel Design

Cena ročního předplatného, tedy čtyř čísel magazínu činí 1000 Kč včetně DPH.

Provozovatelem webu je:
motejlekskocdopole.com, s.r.o.
Malá Štupartská 634/7
110 00 Praha 1
IČ: 24684376
DIČ: CZ24684376