Předplatné

Drtivá většina článků na MotejlekSkocdopole.com je přístupná pouze registrovaným uživatelům. Nově se součástí hlavního webu stávají samostatné podstránky věnující se právnímu byznysu (Lawyers) a cestování (Na cestách). Zároveň je možné získat za zvýhodněnou cenu (-25 %) přístup k online verzi a PDF verzi Business Monitoru24 (www.bm24.cz). 

V rámci zvýšení kvality servisu našim předplatitelům nově nabízíme možnost zajištění prvotřídních vstupenek na prémiové světové sportovní a kulturní události (například finále Ligy mistrů, finále Evropské ligy, zápasy Euro 2016, včetně finále, Wimbledon, finále Stanley Cupu, rugby, vyprodané koncerty/kulturní události, zápasy NBA, včetně finále, superbowl atd). 

Jak získat registraci?
Stačí si o předplatné napsat a poslat fakturační údaje na info@motejlekskocdopole.com. Následně obdržíte fakturu, po jejímž zaplacení Vám pošleme přihlašovací údaje, tedy uživatelské jméno a heslo. 

Ceník předplatného MotejlekSkocdopole.com

CENA ZA JEDNU LICENCI PRO JEDNU FYZICKOU OSOBU BEZ IČO
Za čtvrtletní registraci zaplatíte 5 000 Kč plus DPH. Pololetní předplatné stojí 8 000 Kč plus DPH. Za roční registraci zaplatíte 10 000 Kč plus DPH. 

CENA ZA JEDNU LICENCI PRO FIRMY A INSTITUCE
Za čtvrtletní registraci (klouzavě tři měsíce) zaplatíte 10 000 Kč plus DPH. Pololetní předplatné stojí 14 000 Kč plus DPH, celoroční pak 20 000 Kč plus DPH.

CENY ZA VÍCE LICENCÍ PRO FIRMY A INSTITUCE
Bude-li Vaše firma/instituce chtít zajistit přístup k plné verzi MotejlekSkocdopole.com více osobám, pak zvolte jednu z níže uvedených variant.

a) 2 až 9 licencí = cena za roční předplatné je 60 000 Kč plus DPH
Tato varianta umožňuje přístup v rámci jedné společnosti (jedno IČO) na server MotejlekSkocdopole.com až 9 lidem.

b) 10 a více licencí = cena za roční předplatné je 105 000 Kč plus DPH
Tato varianta umožňuje přístup v rámci jedné společnosti (jedno IČO) na server MotejlekSkocdopole.com 10 a více lidem.

c) skupinové předplatné
Dle individuální dohody.

Registrovat se můžete kdykoliv, přístup na plnou verzi stránek platí od doby zaslání registračních údajů. Například můžete mít roční registraci od 26. července 2016. Pak je platná do 26. července 2017.

Business Monitor24
Pokud si k jakémukoli z výše uvedených produktů MotejlekSkocdopole.com přiobjednáte BM24, získáte přehledný a rychlý přístup k nejdůležitějším zprávám z byznysu a politiky ve formátu PDF a online verzi, které Vám budou doručeny na mail každý pracovní den nejpozději do 9 hodin ráno v českém a anglickém jazyce. K tomu navíc získáte rozšířený přístup k online monitoringu médií, který je aktualizován během dne v obou jazycích.

Ceny BM24 v kombinaci s produkty MotejlekSkocdopole.com
Roční předplatné pro fyzické osoby: 
3 750 Kč plus DPH
Roční firemní předplatné do pěti osob: 11 250 Kč plus DPH

Roční firemní předplatné pro přístup nad 5 osob: 26 250 plus DPH

Provozovatelem webu je:

 

motejlekskocdopole.com, s.r.o.
Malá Štupartská 634/7
110 00 Praha 1
IČ: 24684376
DIČ: CZ24684376