Řekli o nás

Pan Motejlek je v Čechách jedním z mála ekonomických novinářů, který přináší na svém webu, na rozdíl od jiných, zajímavé informace a který mě také štve s jeho žebříčkem miliardářů.

Andrej Babiš

jediný vlastník skupiny Agrofert a lídr ANO 2011

Web motejlek.com čtu, protože mám jistotu, že jeho informace jsou podložené a odrážejí názor zakladatele. V osobě Miroslava Motejlka mám také jistotu, že zprávy nejsou ovlivněny zájmy jednotlivých skupin, tak jak je to dnes běžné v jiných médiích, zejména v těch tištěných.

David Beran

majitel holdingu Profireal Group

motejlek.com je velmi pohotový ekonomický web, který ví to podstatné ze světa českých a slovenských podnikatelů vždy dříve než ostatní a dokáže sdělit exklusivní zprávy úspornou, avšak velmi informativní formou.

Luděk Sekyra

předseda představenstva a vlastník Sekyra Group

Pokud cenná informace je aktuální, hodnověrná a relevantní, pak motejlek.com je pro mne zdrojem informací k nezaplacení.

Štěpán Ašer

generální ředitel J&T Banka

Dobré, informované, s vhledem do zákulisí … to mě opakovaně napadá, kdykoliv si čtu novinky ze světa businessu na motejlek.com

Jiří Bárta

výkonný ředitel Nadace VIA

Miroslav Motejlek je u nás bez jakýchkoli pochybností jedním z nejlépe informovaných novinářů ve své branži. Pokud si s Vámi domluví rozhovor, přijde na něj vždy dokonale připravený. Je profesionál, který ve svých otázkách neklouže po povrchu, neztrácí čas a jde přímo na věc. Mnohokrát jsem u něj obdivoval odvahu psát naplno a nebojácně o věcech, o kterých si ostatní jen potichu šeptali. Velmi si ho za to vážím a těším se na jeho další postřehy a články. Hodně štěstí!

Jiří Šimáně

předseda představenstva a majoritní vlastník skupiny Unimex Group

Netrestejte své zaměstnance za to, že si v pracovní době prohlíželi www.motejlek.com. Neflákali se, to pracovali.

Josef Kotrba

vedoucí partner Deloitte pro Českou republiku a Slovensko

Web motejlek.com je ojedinělý nejen svou schopností získávat z českého business prostředí relevantní originální informace, ale také a především schopností tyto informace kvalitně analyticky zpracovat a vyhodnotit. Miroslav Motejlek má v rámci české komunity významných ekonomických novinářů suverénně nejlepší chápání ekonomických kategorií a z téměř každé jeho zprávy je to patrné.

Daniel Křetínský

předseda představenstva a spolumajitel Energetického a průmyslového holdingu

Chcel by som vysoko ohodnotiť najmä rýchlosť nových informácií a analytickú hĺbku mnohých správ, ktoré si čítam na motejlek.com, lebo práve uvedené dva parametre výrazne preferujú motejlek.com pred ostatnými zdrojmi informácií z česko-slovenského biznisu.

Eduard Maták

partner Penta Investments

Portál motejlek.com je na česko-slovenské poměry novátorským mediálním projektem, přinášejícím originální informace o česko-slovenském byznysu a jeho zákulisí. To, že se v krátkém čase stal často citovaným zdrojem pro většinu zpravodajských médií na našem trhu, dokazuje atraktivitu obsahu i správný instinkt jeho autora.

Marek Dospiva

spolumajitel a partner Penta Investments

motejlek.com jsem pokládal za zajímavý experiment. Dnes je to nepochybně cenný informační zdroj, který by měl pravidelně sledovat každý, kdo chce vidět pod povrch české ekonomiky.

Martin Roman

bývalý CEO a předseda představenstva ČEZ

Dynamické, provokujúce, veľakrát kontroverzné. Ale nie nevkusné. Inšpirujúce, ale hlavne zaujímavé spravodajstvo pre zasvätených aj pre bulvár.

Patrik Tkáč

zakladatel a lídr skupiny J&T

Miroslav Motejlek dokáže pro svůj web opatřit neuvěřitelné množství informací, a to jak pečlivou analýzou dat a databází, tak v pražských podnikatelských kruzích. To mu zajišťuje neutuchající přízeň naší advokátní kanceláře, a to nejen čtenářskou, ale též inzertní.

Radek Pokorný

partner Advokátní kancelář Pokorný, Wagner & spol. a prezident Rady pro reklamu ČR

Znám jen jeden megaúspěšný projekt na internetu, který pracuje s obsahem. Poměřím-li zisk k obratu a dosah a vliv média, nemá motejlek.com konkurenci mezi žádnými médii.

Jaromír Soukup

majitel komunikační skupiny Médea Group a mediálního domu Empresa

Bez balastu, fundovaně, přímo k věci. Takové jsou informace na serveru motejlek.com a přesně takové potřebuje ke své práci poradenská skupina, jako je ta naše.

Josef Jaroš

managing partner skupiny APOGEO