Chiméra bílých rytířů zmateného předsedy ČSTV Pavla Kořana

Pavel Kořan, předseda majoritního vlastníka Sazky, v pondělí na Z1 plácnul, že existují dva zájemci, kteří pomohou Sazce a nežádají žádný podíl ve firmě. S největší pravděpodobností myslel spolumajitele Sokolovské uhelné Františka Štěpánka a spoluvlastníka Vítkovice Holding Jana Světlíka. Tato jména mu nakukali Martin Ulčák a Aleš Hušák. Dnes měl oba bílé rytíře zveřejnit. Nestalo se. Kořan ale slevil, zájemce je prý už jenom jeden.

Podle informací motejlek.com František Štěpánek Sazce rozhodně pomáhat nebude. Vlastních peněz nemá tolik, aby to na pomoc Sazce stačilo a peníze Sokolovské uhelné, na kterých sedí, by musel vytáhnout přes dividendy. To znamená, že by třetinu dostal i nepřítel Jan Kroužecký. Jan Světlík bude mít letos určitě jiné starosti. V plné palbě se na něj chystá Karel Komárek prostřední.

Další zájemci o pomáhání Sazce bez požadavku na akciový podíl neexistují. Jedině, že by se našel nějaký naprostý šílenec. Stejně tak neexistuje žádný klub/spolek bank, který by Sazce byl po extempore s Komerční bankou a Raiffeisenbank, ochoten půjčit. Kdo tvrdí, že něco takového existuje, nemluví pravdu.
-mot-

Předcházející článek

Nejrychleji rostoucí velké ekonomiky v roce 2010

Následující článek

Velké země s nejvyšším HDP na obyvatele