ČSTV bude zítra jednat s PPF/KKCG a Pentou/Ulčákem

Dnešní dopis zmateného předsedy ČSTV Pavla Kořana

Vážení sportovní přátelé,
dovolte, abychom Vás informovali o aktuálních krocích VV ČSTV souvisejících s událostmi kolem SAZKA, a.s.

V minulém týdnu, před schůzí věřitelů SAZKA, a.s., která proběhla 26. a 27. 5., jsem obdržel elektronickou poštou nabídky zájemců o řešení situace SAZKA, a.s., skupin PPF – KKCG a Penta IL – EInvest. Oběma skupinám jsme obratem zaslali dne 26.5. naše sdělení s vyjádřením zájmu o jednání k předloženým nabídkám a 27.5. dopoledne pak žádost o předložení návrhů případné smluvní dokumentace jako podkladů pro jednání.

Následně VV ČSTV jmenoval dva vyjednávací týmy, vedené místopředsedy ČSTV. Pro jednání se skupinou PPF – KKCG to jsou pp. V.Šimíček, I.Kaderka, M.Hájek, pro jednání se skupinou Penta IL – E-Invest pp. T.Král, Z.Kubec, S.Svoboda. Oba týmy doplní ekonomický ředitel ČSTV M.Krejcar a právnička ČSTV G.Petrusová. 30.5. jsme znovu požádali obě skupiny o jednání a návrh konkrétního termínu. Obratem reagovala skupina Penta IL – E-Invest. Jednání k nabídce, kterou přikládáme v příloze, je potvrzeno na čtvrtek 2.6. Nyní jsme obdrželi i odpověď zástupce skupiny PPF – KKCG, se kterou proběhne jednání ve stejný den.

O výsledcích jednání Vás budeme dále informovat. Pro úplnost oznamuji, že předseda představenstva SAZKA, a.s., podává odvolání proti usnesení Městského soudu v Praze, kterým byl prohlášen konkurs na SAZKA, a.s. Doplní tak řadu dalších odvolání, která již byla soudu podána jinými subjekty.

Předcházející článek

Pořádný výplach v Americe

Následující článek

Martin Roman tento týden prodal akcie ČEZ za více než 300 milionů korun