Czech Coal jsou nezmaři, zase měsíce intenzivně pracovali a zase z toho nic nebude

Czech Coal má prostě smůlu, vždycky, když dlouho něco piluje a připravuje, nedopadne to dobře. Dnes Czech Coal zveřejnil, že podal nabídku na koupi elektráren Počerady a Chvaletice, čímž „vyvrcholila jeho několikaměsíční intenzivní práce“. Tykačova skupina se dožaduje něčeho, co se zřejmě nakonec prodávat nebude. V tomto ohledu má velmi solidní zkušenosti.

Tak například v roce 2009 velmi dlouho sepisovala a připravovala nabídku na koupi společnosti International Power Opatovice. Nic z toho ale nebylo, nabídku nikdo nečetl. Nikoho nezajímala. Jeden z bývalých spolumajitelů Czech Coalu si před lety postěžoval, že jeho skupina ani nedostala možnost předložit britské International Power svoji nabídku na Opatovice.

Ve stejném roce tentýž Petr Pudil po velké a dlouhé přípravě sepsal psaní. Na vánoční svátky obdrželi radní hlavního města Prahy motivační dopis s dobrou radou. Pudil doporučoval, aby Praha využila předkupní právo na akcie Pražské teplárenské. Vzhledem k tomu, že vycházel z poněkud popletených představ, tak si nad smolením dopisu zbytečně lámal hlavu …
-mot-

Předcházející článek

Koupelnový obr Ravak se potácí kvůli sporu s Oleo Chemical

Následující článek

Igor Šamis – šílenec, který zruinoval Pilsen Steel