Kdo je ten ředitel pojišťovny?

Zajímavá diskuse na FB

Petr Stuchlík
Když se velké zahraniční pojišťovny v roce 2015 snažily prolobbovat zákon, který by omezil tržní soutěž, posílil jejich oligopolní postavení a zdražil každému Čechovi povinné ručení nebo pojištění bytu. Postavil jsem se proti nim. Byli tvrdí. Najali si Radka Pokorného, loutkáře Sobotkovy ČSSD, rozjeli masivní mediální kampaň a byli fakt osobní. Vídeňští sociální demokraté bojovali za zájmy rakouských a jiných pojišťoven opravdu hodně. Udělali z toho mezinárodní záležitost.

Radek Pokorný
Vy jste se zbláznil. Nikdo mne nenajal, žádnou pojišťovnu jsem nezastupoval, vůbec se mne to netýkalo. Nevím s kým jste bojoval, ale se mnou určitě ne. Doufám, ze při prodeji produktů jste si vymýšlel méně. Ta drzost, já vůbec s tím neměl nic společného, ta je fakt dechberouci.
.
.
.
Tak jsem si opatřil telefonní číslo na pana Stuchlika a zavolal mu. Řekl, že tento nesmysl měl od ředitele jedné pojišťovny a slíbil, ze ten status uvede na pravou míru. Dotyčného zatím nebudu jmenovat, je na panu Stuchlikovi, jak se s tím popere. Bohužel, tak je to pořad. Jak se Vám stane to neštěstí, ze si někdo mysli, ze jste z nějakého důvodu zajímavý, upadnete do nezvladatelneho světa drbu, polopravd a nesmyslu.

Petr Stuchlík
Pane Pokorný, nemám důvod proč se Vám mstít. Neznal jsem Vás. Bohužel Vaše jméno, jako toho, kdo “uměl” Sobotkovu ČSSD, používali tehdy šéfové velkých pojišťoven i šéf CAP, který lobbying vedl. Vzhledem k tomu, že za vás tehdy bojoval poslanec ČSSD pan Šincl i odvolaný náměstek na MF ČR za ČSSD pan Pros, tak to znělo věrohodně. Může jít o shodu okolností, nevím. Neumím posoudit. Pokud jsem se Vás jakkoliv dotkl, omlouvám se.

Radek Pokorný
Pana Šinćla jsem také nikdy v životě neviděl. Docela hezká ukázka jak to tady funguje. Moje AK dela na hodiny a jenom právo, jiné požadavky posílám k jiným odborníkům. Nicméně oceňuji Vasi reakci, vše dobre.
.
.
.
Mimochodem, před 14 dny jste se v Grand Cru se mnou chtěl fotit. To má být nějaká specifická forma pomsty, ze jsem to odmítl?

Předcházející článek

Předseda vlády

Následující článek

Milá vzpomínka na start MS.com aneb o zachráněných miliardách