Kdo by to byl řekl, že Jan Dobrovský mluvil tak sprostě

Je předsedou dozorčích rad společností Czech Coal, Czech Coal Services, Vršanská uhelná, Litvínovská uhelná, Hipodrom Most. Přesto mluví Jan Dobrovský sprostě jako dlaždič. Ve zmonitorovaném rozhovoru s Martinem Hejlem, někdejším ředitelem bezpečnosti Národního bezpečnostního úřadu se vyjadřoval „velmi zajímavě“ na adresu Služby pro odhalování korupce (SPOK).

Pracovníky poměrně důležité instituce pojmenoval jako pakáž, partu debilů, bandu kreténů, esenci mindráků. Na druhou stranu velmi něžně pohovořil o zastřeleném Františku Mrázkovi. Odsoudil „ty kydy o Frantovi“.

Jan Dobrovský je údajně přítelem českého premiéra Jana Fischera a člověkem, který se nedávno neštítil zostudit Martina Bursíka. Proč mě to vůbec nepřekvapuje?

Ještě zmíním text z roku 2003, který vyšel v časopisu Týden
Jan Dobrovský lže. Redaktorovi TÝDNE tvrdil, že setkání ministra informatiky Vladimíra Mlynáře s Petrem Kellnerem v restauraci Hanil, jehož se také zúčastnil, byla jen náhoda. „Já do té restaurace chodím s ministrem dost často. A tentokrát si tam zašel i Petr Kellner,“ prohlásil Dobrovský. Naproti tomu Mlynář na Frekvenci 1 sdělil, že se s Kellnerem sešel, aby zjistil, jestli je pravda, že má zájem o privatizaci Českého Telecomu. Mlynář dále řekl, že byl zvědavý, jak Kellner vypadá. Dobrovskému někdy ke konci srpna vypršel kontrakt s ČSOB.
-mot-

Předcházející článek

Vícesložková hnojiva výrazně srazila loňské tržby Lovochemie

Následující článek

Když je zdroj dobrý, stojí za to se o něj opřít