Marek Biely se po dvou letech vrací na pozici generálního ředitele Fortuny SK

Skupina Fortuna Entertainment Group přitáhla zpět jednoho z důležitých lidí, kteří ji opustili v době úřadování generálního ředitele Jiřího Bundy. Marek Biely se po dvou letech a něco opět stane generálním ředitelem Fortuny SK. Odchod mnoha lidí z Fortuny, o kterém motejlek.com informoval v březnu 2011, vyústil většinově v jejich přechod do služeb PPF, respektive jí spoluvlastněné Sazky sázkové kanceláře.

Biely po odchodu z Fortuny SK, potažmo skupiny Penta, v roce 2011 nějaký čas řídil v zastoupení insolvenčního správce Josefa Cupky Sazku. Po jejím ovládnutí konsorciem PPF/KKCG se stal provozním ředitelem. Pozici opustil na konci loňského roku, krátce poté, co Sazku převzala Komárkova KKCG.

Biely ve vedení Fortuny SK vystřídá Milana Aľakšu, který byl považován za Bundova člověka. Ten už ale ve Fortuně není. Po krátkém angažmá u Pavla Sehnala dnes pracuje pro největší slovenskou sázkovou kancelář NIKÉ. Bieleho působení ve skupině Fortuna Entertainment Group nemusí skončit jenom řízením slovenské části, ale jeho větším zapojením v celém sázkovém holdingu.
-mot-

Předcházející článek

Leo Express připravuje vstup na polskou železnici

Následující článek

Lutherstadt Wittenberg přitahuje český kapitál, po Babišovi přichází Ivan Baťka