Miliardářka Marie Geidlová si bere realitního magnáta Radovana Vítka

Luxusní hotel Chateau Mcely se dnes ve čtrnáct hodin stal místem s největší koncentrací miliardářů v české historii. Realitní magnát a oficiálně téměř zcela nemajetný Radovan Vítek si bere třiatřicetiletou Marii Geidlovou. Pár spolu má už tři děti, dvě dcery a letos narozeného syna Mathiase.

Mezi svatebními hosty hrají prim britští miliardáři Charles Joory a Henri Charbit s rodinnými příslušníky, ze Slovenska dorazila silná sestava v podobě Maria Hoffmanna, Ivana Jakaboviče a Patrika Tkáče. Zakladatelé skupiny J&T přicestovali dvoumotorovou helikoptérou. Pro nemoc chybí Braňo Prieložný. České miliardáře zastupují Tomáš Nebeský, Marek Čmejla a Jiří Diviš. Nechybí Vítkův dvorní advokát Tomáš Rybář, maminka Milada Malá a šéfové skupiny CPI. Překvapivě nedorazil Anton Siekel.

Vítek se na konci loňského roku rozvedl s manželkou Evou Vítkovou. Bouřlivý rozchod donutil vládce skupiny CPI, aby veškerý majetek převedl na Miladu Malou a další osoby. Na řadě transakcí významně participovala i novomanželka Marie Geidlová. V současné době vlastní 90 procenta společnosti Curitiba, pod níž spadá majetek až za dvě miliardy korun. Jde především o nemovitosti v Praze a Františkových Lázních napsané na firmu Bayton nebo šestnáctipatrový čtyřhvězdičkový českobudějovický Hotel Gomel.

Chateau Mcely leží na sedmdesát pět kilometrů severovýchodně od Prahy. Poblíž je známá jabkenická obora. Vlasníky někdejšího příbytku Thurn-Taxisů jsou momentálně Inéz a James Cusumanovi.
-mot-

Předcházející článek

Hoteliér Dohnal zaplatil Vávrovi 18 milionů, nechápe, za co chce dalších sedm

Následující článek

J&T Banka se definitivně stala cestovní kanceláří. A proč vlastně ne?