motejlek.com opět pod kontrolou Motejlka a Skočdopoleho

Ondřej Tomek už není spolumajitelem společnosti motejlek.com. Svůj 34 procentní podíl prodal. Původní investici několikanásobně zhodnotil. motejlek.com byla v posledních měsících zmítána spory mezi společníky. Vyvrcholením byl odchod zakladatele a majoritního vlastníka Miroslava Motejlka ze společnosti. Spolu s dlouholetým kolegou a spolutvůrcem obsahu Petrem Skočdopolem spustil projekt MotejlekSkocdopole.com.

Nyní dojde ke sloučení obou projektů pod značkou MotejlekSkocdopole.com. Značka motejlek.com již nebude dále používána. Dojde také k přejmenování společnosti a Petr Skočdopole se stane jejím společníkem.

Všichni dosavadní předplatitelé motejlek.com budou kompenzování za období, kdy nedostávali předplacený obsah, a to automatickým prodloužením předplatného o dobu, kdy nebyl zveřejněn žádný článek na webech motejlek.com, travelmotejlek.com, lawyersmotejlek.com a energymotejlek.com. Jejich registrační údaje na motejlek.com nyní platí i na MotejlekSkocdopole.com.

Kompenzováni pochopitelně budou i předplatitelé motejlek.com, kteří si v době, kdy měli předplacený obsah motejlek.com a nedostávali ho, objednali MotejlekSkocdopole.com.

Všem předplatitelům a čtenářům motejlek.com se moc omlouváme. Velmi děkujeme všem, kteří si předplatili MotejlekSkocdopole.com. Nyní, po odchodu pana Tomka, budeme pokračovat tak, jak jsou naši příznivci navyklí.

Miroslav Motejlek & Petr Skočdopole

Předcházející článek

Společné podnikání Karlu Komárkovi a Jiřímu Šmejcovi zachutnalo

Následující článek

OT Energy Services (dříve I & C Energo) změnila majitele. Jméno kupce velmi zajímavé