Na tisku jde stále vydělat: motejlek.art už je ziskový a ještě není vyprodán

Nová publikace motejlek.art, letos pojatá jako monografie fotografa aktů Jindřicha Mynaříka, je na světě čtvrt roku a už nyní je jasné, že ekonomicky půjde o úspěch. Oproti prvnímu vydání z roku 2013, které jsme vyslali ve velkém nákladu do retailu, jsme tentokrát zvolili exkluzivní variantu, a to jak kvalitou zpracování, tak i cenou a nízkým počtem výtisků. V tuto chvíli je už projekt v zisku a prodej, realizovaný pouze přes nás, nadále pokračuje.

Objemná publikace je vyvedená na kvalitním těžkotonážním papíru s pevnou obálkou ve velkorysém formátu A3. Váží přes dva kilogramy a na téměř dvou stech stranách obsahuje výběr vesměs dosud nepublikovaných aktů ceněného fotografa Jindřicha Mynaříka. První polovina monografie představuje unikátní, do značné míry naturalistický „katalog“ 81 modelek focených vždy za stejných podmínek, v jednom světle, bez manipulace a stylizace. V druhé části pak tyto ženy pózují na fotografiích, z nichž je patrné, že Mynařík – jinak odbornou kritikou uznávaný dokumentarista – je zároveň kreativní umělec se specifickou estetikou.

Dosud z nákladu tisíc kusů našla své majitele více než třetina výtisků. I přes vysoké vstupní náklady je nyní zisk v řádu statisíců korun. Prodej nadále pokračuje a bude ukončen počátkem příštího roku. Objednávku lze vyplnit zde: motejlek.art

Ukázky z díla:
MotejlekArt_01

MotejlekArt_02

MotejlekArt_03

MotejlekArt_04

MotejlekArt_05

MotejlekArt_06

MotejlekArt_07

MotejlekArt_08

MotejlekArt_09

MotejlekArt_10

MotejlekArt_11

MotejlekArt_12

MotejlekArt_13

MotejlekArt_15

MotejlekArt_16

MotejlekArt_18

MotejlekArt_19

MotejlekArt_20

MotejlekArt_21

MotejlekArt_22

Předcházející článek

Osm cílových vlastníků Energetického a průmyslového holdingu

Následující článek

Jedné z klíčových investic moravského miliardáře razantně propadl výkon, přesto zase odvedla slušnou dividendu