Nová luxusní publikace motejlek.art je už v prodeji

Edice motejlek.art představuje ve vskutku luxusní podobě dílo svérázného fotografa Jindřicha Mynaříka. Dva soubory v jednom, celkem 81 žen v 232 aktech. To vše na 196 stranách, ve velkorysém formátu A3 na skvělém papíru. Zakoupit lze jen přes naši webovou stránku.

První soubor je unikátní, do značné míry naturalistický „katalog “ modelek focených vždy za stejných podmínek, v jednom světle, bez manipulace a stylizace. V druhé části pak tyto ženy pózují na fotografiích, z nichž je patrné, že Mynařík – jinak odbornou kritikou uznávaný dokumentarista – je zároveň vysoce kreativní umělec se specifickou estetikou.

Mynaříkovy akty jsou díky motejlek.art takto uceleně představeny vůbec poprvé. Na aukci, která provázela křest publikace 19. sprna 2015, bylo vydraženo vybraných 10 originálů fotografií z knihy za celkem 247 tisíc korun.

Nechali jsme vyrobit pouze 1000 knih a žádné další už nepřidáme. Cena jedné je 2800,- Kč. Poštovné je zdarma. Publikaci k Vám doručíme ihned po zaplacení na Vámi zadanou adresu.

Objednávejte zde:
www.motejlek.com/motejlek-art

Předcházející článek

Komárek se Šmejcem už téměř ztratili šanci na získání podílu v Casinos Austria, teď jim ale svitla malá naděje

Následující článek

Hodně špatné odhady aneb Jaká je po vstupu Havrlanta, Křetínského a Tkáče hodnota e-shopu CZC.cz