Startuje nový pracovní portál Topcareer.cz

Dnes byl oficiálně zahájen provoz Topcareer.cz, pracovního portálu s nabídkami práce pro top managery, managery a seniorní špičkové specialisty. Exkluzivními mediální partnery projektu jsou MotejlekSkocdopole.com a Echo24.cz. Majitelem a provozovatelem je společnost Rockstar Capital, kterou vlastní Lukáš Chmela.

„Topcareer.cz je pracovní portál, který spojuje top managery, managery a seniorní specialisty 
s nejvýznamnějšími firmami a institucemi v České republice a na Slovensku. Abychom přivedli inzerentům maximum relevantních zájemců o nabízené managerské pracovní pozice, zajistili jsme si již na startu kombinaci exkluzivních mediálních partnerů, kterými jsou MotejlekSkocdopole.com a Echo24.cz. Díky spojení s těmito mediálními partnery přinášíme inzerentům jistotu, že se nabízené pracovní pozice skutečně dostanou k české i slovenské managerské elitě,“ řekl Lukáš Chmela, majitel Rockstar Capital, provozovatel Topcareer.cz.

„Inzerenti z řad přímých klientů i executive search firem u nás mohou inzerovat pracovní pozice pro vrcholový a střední management nebo pozice pro špičkové specialisty, jako jsou odborníci na fúze a akvizice, seniorní právníci, privátní bankéři, a tak podobně,“ upřesnil Lukáš Chmela, majitel Topcareer.cz.

„Mediální partnerství s pracovním portálem Topcareer.cz vnímáme jako velmi přínosnou službu pro čtenáře MotejlekSkocdopole.com,“ řekl Miroslav Motejlek, provozovatel MotejlekSkocdopole.com.

„Cílem Topcareer.cz není soutěžit s obecnými a masovými pracovními portály. Naopak, inzerentům přinášíme velmi úzce zaměřené řešení pracovní inzerce pro top managery, managery a seniorní specialisty. Klíčová jedinečnost Topcareer.cz je v tom, že inzerci opravdu doručíme správnému a relevantnímu publiku v médiích, kde se skutečně manageři přirozeně vyskytují. Základy naší návštěvnosti totiž tvoří média, na která denně chodí přes 70.000 top managerů a managerů. Navíc díky tomu, že vlastníme mediální agenturu Media Buyers, můžeme nabídnout klientům mnoho dalších navazujících mediálních a marketingových služeb na klíč, nad rámec jejich inzerce na Topcareer.cz,“ dodal Lukáš Chmela, majitel Topcareer.cz.

Na startu jsou mezi prvními inzerenty Topcareer.cz například J&T Banka, investiční skupina DRFG nebo Solek Group, skupina za měřená na akvizice a výstavbu fotovoltaických projektů.

Předcházející článek

Vytěsňování v Marienbadu

Následující článek

Obavy poněkud zmatených Němců z českého miliardáře