ŠTĚSTÍ SI MŮŽETE KOUPIT …A JEŠTĚ POMŮŽETE DOBRÉ VĚCI

Štěstí je krásná a přepychová věc“…. Když někomu nabídnete, že si může štěstí koupit, poklepe si asi na čelo. Jenže není štěstí jako Štěstí. A minimálně tentokrát si skutečné Štěstí koupit můžete. Jedinečné, unikátní a krásné. A ještě pomůžete těm, kteří štěstí zrovna neměli.

V nejnovějším filmovém zpracování pohádek Jana Wericha je i nejdelší z werichovských pohádek Rozum a Štěstí a tvůrci se v souvislosti s únorovou fimfárovskou premiérou rozhodli, že když už jednou Štěstí mají, tak může přinést štěstí i někomu, kdo ho zrovna neměl.

Vlasatý hippie s růžovými brýlemi – přesně v intencích pohádky Jana Wericha – si zahrál v novém Fimfáru do třetice všeho dobrého 3D, ale životní role ho čeká příští týden, kdy se stane hlavním protagonistou dobročinné aukce na podporu Centra Paraple. Paraple jsme vybrali i proto, že do nového filmu nám složil písničku Zdeněk Svěrák, který s Centrem dlouhodobě spolupracuje a léta Parapleti nezištně pomáhá.

Originální loutka Štěstí z nového Fimfára je na prodej v dobročinné aukci pro Konto Paraple. Proběhne v týdnu premiéry ve dnech od 7. Do 14. února v rámci portálu Aukro, tak, aby se mohli zúčastnit všichni zájemci z celé republiky. Jinak originál bude po dobu aukce vystaven v kině Lucerna a pak už bude přinášet štěstí novému majiteli i lidem s poškozením míchy pro které pracuje Centrum Paraple.

Takže pozor. Štěstí je jen jedno a jen jeden šťastlivec či šťastlivka si bude moci říci, že má skutečné Štěstí.

V Praze 2. 2. 2011
Martin Vandas – producent filmu

Předcházející článek

Ivo Lukačovič a Karel Komárek si pořídili stejný tryskáč, Lukačovič má ale novější verzi

Následující článek

Překopané portfolio