U Komárku to vře, jedna z pěti nejbohatších rodin v Česku se zřejmě rozpadá

Deník Mladá fronta Dnes přinesl zprávu o neshodách v rodině Komárkových. Zejména mezi Karlem Komárkem starším (60) a jeho synem Karlem Komárkem prostředním (41). Stejné informace jako autorka článku Jana Klímová má i motejlek.com. Tento týden dorazila na antimonopolní úřad žádost akcionářů jednoho z holdingů skupiny KKCG o rozdělení aktiv. Jedním z argumentů akcionářů (myšleno Komárek starší, zvaný magistr) je nedůvěra ke Karlu Komárkovi prostřednímu a jeho krokům v poslední době.

Jde o to, že Komárek prostřední, tedy magistrův syn, chce narovnat spory s bývalými a současnými obchodními partnery. Komárci a jejich skupina se dnes soudí s enormním množstvím firem a lidí. Spory jsou vyčerpávající, drahé a naprosto devastují jméno skupiny KKCG a Komárků samotných. Komárek starší ale věc vidí jinak než syn a chce ve sporech pokračovat.

Jedinou rozumnou možností, jak situaci řešit, je rozdělení majetku skupiny KKCG mezi jednotlivé Komárky. Kromě otce a syna svůj podíl dostane i Jitka Komárková – dcera Karla staršího a sestra Karla prostředního. Dělení to bude pořádné. Čistá hodnota jmění Komárkových přesahuje jednu miliardu eur.

Pak je tu ještě jiná možnost. Navěky se soudit v rámci rodiny.
-mot-

Předcházející článek

Půjčka na míru od Providentů

Následující článek

Válka Roseových u Komárků?