Dobré ráno, pane doktore

Vedení Sazky v čele s Alešem Hušákem není schopno zkompletovat podklady, které jsou nutné pro podpis klubového financování. Jde o to, že loterijní společnost nemá středně a dlouhodobé financování a žije de facto z ruky do huby. Dávno splatné úvěry jsou jí prodlužovány tu o týden, jindy zase o měsíc. Záleží na konkrétní bance.

Smlouva o klubovém financování s Komerční bankou, Českou spořitelnou, Fortis Bank a Raiffeisenbankou by měla období nejistoty ukončit a dát loterijní společnosti „klid na práci“. Vzhledem ke zhoršujícím se výsledkům ho rozhodně potřebuje.

Aktuálně Hušák a jeho lidé zapomněli, že k zahájení klubového financování je nutný souhlas J&T Banky, která zajišťuje pro Bestsport směnečný program, jehož avalistou je Sazka. „Hušák asi zapomněl, že potřebuje jejich souhlas. Bez něj ten klub nemůže podepsat. Budeme muset ještě počkat a zřejmě překousnout pár podmínek J&T Banky,“ potvrdil webu motejlek.com jeden z bankéřů, jenž je dobře obeznámený s vyjednáváním se Sazkou. „Dobré ráno, pane doktore,“ dodal na Hušákovu adresu.
-mot-

Předcházející článek

Rozhodnutí, které může Bakalu připravit o desítky miliard, se kterými už najisto počítal

Následující článek

Čínské portfolio miliardáře Milana Šrejbra se pohybuje kolem 1,7 miliardy korun