Konec listopadu se blíží, Hušákovi tečou nervy

„Myslím si, že vy konkrétně jste lůza české žurnalistiky. Hnůj největší, póvl,… a můžete mě citovat,“ řekl dnes na parlamentní půdě ředitel Sazky Aleš Hušák. Vulgární slova patřila redaktorovi časopisu Týden, který mu chtěl položit otázku. Poté Hušák ještě dodal: „Český rozhlas je další lůza a hnůj.“

Hušákovy nervy jsou viditelně na pochodu. Ztrácí kontrolu nad svým projevem. Do jisté míry se není, co divit. Podařilo se mu totiž nevídané, během několika posledních let přivedl loterijní společnost Sazka na pokraj bankrotu. Kdyby se držel Sportky a hry Šťastných deset, byla by dnes Sazka v pohodě.

Hušák se ale pustil do spekulací s poli a loukami, do kursového sázení, videoloterijních terminálů nebo financování víceúčelové haly. Všechny tyto aktivity jsou dosud hluboce ztrátové. Majetek akcionářů je devastován. Solidní odtok peněz ze Sazky přinesla také „spolupráce“ s Ukrajinskou národní loterií.

Sazka ještě nezveřejnila nekonsolidované finanční výkazy za prvních devět měsíců letošního roku. Oproti minulým letům má dosti značné zpoždění.
-mot-

Předcházející článek

Tykačův Charlton exekuuje bývalou firmu někdejšího pražského pozemkového magnáta Červenky

Následující článek

Smlouva na obohacování jaderného paliva, uzavřena mezi ČEZ a Arevou, značně posílila ruský TVEL