Letiště v Popradu čeká nálet privat jetů

O tomto víkendu se budou prohánět na zamrzlém Štrbském plese jezdci na koních s pálkami a míčky. Turnaj v pólu pořádá J&T Banka, spíše ale Patrik Tkáč. ,,Pólo je exkluzívnou športovou disciplínou, typickou pre vyššie vrstvy, ale pritom divácky veľmi atraktívnym aj pre bežných ľudí,“ popsala hezky akci Monika Céreová, ředitelka J&T BANKY Bratislava. Jeden z jejích kolegů dodal, že pokud by se oteplilo, mohlo by zůstat alespoň vodní pólo.

Rušno bude na letišti v Popradě. Takový nával privat jetů tu určitě ještě nezažili. Kromě miliardářů budou k vidění třeba i skuteční vládci českého hlavního města Prahy. Jedním z účastníků bude i Filip Dvořák, starosta Prahy 1 a především šikovný obchodník. Ten si ale tryskáč může dovolit, dobře se totiž oženil. Jeho paní je dcerou Václava Foglara, spolumajitele miliardové finanční skupiny Proxy Finance.

Účastníci výletu, kteří se vydají na obchůzku Štrbského plesa, na několika místech narazí na následující výraznou ceduli: K obnově lesa v týchto miestech prispela aj spoločnosť Penta Investments.
-mot-

Předcházející článek

Pavol Krúpa chce převzít plnou kontrolu nad ukrajinským Charkovmetrostrojem

Následující článek

Aero dostalo miliardový kontrakt na kokpity bojového vrtulníku UH-60 Black Hawk