Na značce MotejlekSkocdopole.com Records vychází deska Jump! Into The Field, křest má 1. prosince

Pod pseudonymem Jump! vydává dlouhohrající desku spoluautor MotejlekSkocdopole.com Petr Skočdopole. Dělal na ní s několika hosty v čele s respektovaným hudebníkem a aranžérem Filipem Jelínkem z Illustratosphere nebo J.A.R.

Předprodej vstupenek zde: GoOut nebo zde: SmsTicket

Vedle Jelínka, v jehož studiu Golden Hive se deska nazvaná Into The Field (Do pole) nahrávala, a který se coby spoluhráč zapojil do většiny písniček, se na albu objeví také výrazný Angličan, žijící v Praze, skvělý kytarista Justin Lavash. Tři songy ozdobila pianistka a originální písničkářka Bára Zmeková. České, osobité texty pochází převážně z hlavy Skočdopoleho, který je také skladatelem hudby a svým vlastním doprovodným kytaristou.

Na jeho tvorbě je patrný vliv umělců, jako je například Australan Nick Cave. V jedné písni nazvané Nick Cave & Sophie Hunger Skočdopole přímo zpívá: “Kdybych měl v životě mít ještě nějakého přítele, ať je to Nick Cave.”

Takhle se na album Jump! dívá i Filip Jelínek: „Kdybych byl obdivovatelem uměleckého titána jménem Nick Cave, nenechal bych si rozhodně ujít vydání debutové desky Petra Skočdopoleho. Dle mého soudu je totiž Petrova pokorná zpověď zdařilým pokusem vzdát hold právě tomuto inspirátorovi. Petrovo srdce mluví nahlas, chodí nahlas a vždy středem.“

Miroslav Motejlek k tomu poznamenává: „Já v tom občas slyším Erica Claptona.“ A Skočdopole říká: „Jump! je sám sebou.“

Křest alba, které nevychází na CD, ale na vinylu (a ke stažení bude také v digitální podobě na serveru MotejlekSkocdopole.com), se uskuteční 1. prosince 2016 od 20:00 na lodi Cargo Gallery, zakotvené na pražské Náplavce u Výtoně.

Předprodej vstupenek zde: GoOut nebo zde: SmsTicket

Předcházející článek

Poslední akvizice rozšířila agromagnátův byznys na více než 33 tisíc hektarů pozemků

Následující článek

U Igora Faita skončil jeden z ředitelů, jeho fond po prvním roce v slušném zisku hlavně díky přecenění investic