Učitel z východních Čech a lidovecká lejna kam se podíváš

Kauza náměstka ministra obrany Jaroslava Kopřivy, kterou velmi kvalitně a srozumitelně zpracovala Mladá fronta DNES, potvrzuje, že strana lidová ve svém nitru nahromadila neskutečné výkaly. Jména jako Ladislav Šustr, Josef Vacek, Miroslav Kalousek, Jaroslav Kopřiva, Pavel Severa, Cyril Svoboda patří k tomu nejhoršímu, co se v české politice za posledních dvacet let nakumulovalo.

A do toho ještě Josef Jindra, bývalý učitel ze Svitav a někdejší dlouholetý přítel Kateřiny Neumannové. Muž, který s Kopřivou dohadoval obchod pro vlastní kapsu na úkor státu, stál za mnoha kampaněmi lidovců (firma Kentaura). Zároveň místo Neumannové fakticky řídil liberecké mistrovství světa v lyžování, při němž zmizely obrovské sumy peněz a zůstaly po něm značné dluhy.

Tam, kde byli, jsou a budou lidovci (zejména ti, co přeskočili do TOP 09), je třeba míti připraveno značné množství čistící a deratizační techniky. Je otázkou, jestli to na takového Richarda Hávu bude stačit. A jak je asi se svou investicí do TOP 09 spokojen Zdeněk Bakala? Rozhodně asi netušil, jak se moc se vlastně s Hávou propojí.

Předcházející článek

Dvaatřicetiletý demoliční magnát Daniel Kraft se nově stal také uhlobaronem

Následující článek

Komárkův petrolejářský holding ztrácel na všech frontách, propadl zejména zisk