Záclony a žaluzie pro Radu EU v Bruselu vyrobí a dodá česká firma Bematech

Česká firma Bematech z Velké Bíteše vyhrála tendr Generálního sekretariátu Rady Evropské unie na dodávky a instalaci závěsů, záclon a žaluzií v interiéru různých bruselských budov obývaných Radou EU. Rada uzavře s Bematechem rámcovou smlouvu na příští čtyři roky. Všechny summity a podobná vrcholná jednání evropských lídrů tak budou v blízké budoucnosti probíhat v českých “kulisách”.

Rada plánuje nakoupit bílé závěsy na pokrytí přibližně 11.500 m2 okenní plochy, benátské žaluzie na 400 m2 okenní plochy, rolety na 200 m2 okenní plochy, lamelové žaluzie na 100 m2 okenní či jiné plochy a v menším rozsahu i speciální látkové závěsy (např. pro ošetřovnu a projekční místnost) na plochu o velikosti přibližně 300 m2. Dodavatel má zajistit nejenom samotnou dodávku, ale i instalaci přímo na místě.

“Nebylo to až tak obtížné. Stačilo najít vhodnou firmu, přesvědčit majitele, pomoci mu sepsat vítěznou nabídku a po celou dobu ho přesvědčovat, že to má smysl,” říká nezávislý bruselský konzultant Tomáš Hořejší.
Bruselská spojka

Předcházející článek

Babiš, nebezpečná diagnóza

Následující článek

Vitol Group zůstává jasně největším světovým komoditním traderem