Loterie Tipsportu je totální propadák, Leoš Mareš působí na babičky a dědečky odpudivě

Největší tuzemská sázková kancelář Tipsport bude muset vážně přehodnotit, jestli dává smysl její zoufalé účinkování na loterijním trhu. Reklama s Leošem Marešem působí odpudivě a tipšestka díky ní ztrácí. Zatímco, když v létě začínala, pohybovaly je její tržby na jedno losování nad hranicí dvou milionů korun. Léto je přitom pro hazard nejhorší období. Nyní, kdy loterie Sazky a Fortuny velmi rychle rostou, se Tipsportu krutě nedaří. Na poslední losování tipšestky si hráči vsadili už jen 1,58 milion korun.

Je více než evidentní, že Tipsport na loterijním trhu neuspěje. Jedině, že by se okamžitě zbavil Leoše Mareše a nasadil typově někoho úplně jiného. Druhým problémem Tipsportu jsou jeho provozovny, často hospody nevalné úrovně. Loterie jsou doménou babiček, dědečků a obecně starší generace. Ty Mareš nezajímá a do zahulených putyk se zrovna nehrnou.
-mot-

Kolik bylo vsazeno
Sportka – na tahy 24.července bylo vsazeno 14,49 milionů korun, na ty dnešní to bylo 19,28 milionů. Nárůst představuje 33 procent.
Loto – na tah 23.července bylo vsazeno 1,56 milionů korun, na včerejší pak 3,53 milionů. Nárůst představuje 126 procent.
Tipšestka – na tah 24.července bylo vsazeno 2,19 milionů, na ten dnešní 1,58 milionů. Pokles představuje 28 procent.

Předcházející článek

Česká spořitelna a její angažmá v hazardním průmyslu

Následující článek

Sanramonský gigant s partnery investují v Australii do LNG projektu v první fázi 29 miliard USD